Księgarnia we Wrocławiu

Zaczarowany świat książek czeka na Ciebie w naszej niezwykłej księgarni we Wrocławiu, mieszczącej się przy pl. Legionów – zaledwie 15 minut spacerem od Rynku. Nasze wnętrza są wypełnione niezliczonymi woluminami oraz charakterystycznym zapachem książek, w którym zakochasz się od pierwszych chwil wizyty.

Niemal w samym sercu Wrocławia możesz zaopatrzyć się w tanie książki młodzieżowe, literaturę obyczajową, pozycje biograficzne, czy pomoce dydaktyczne. Posiadamy w ofercie podręczniki szkolne i akademickie w konkurencyjnych cenach oraz artykuły i akcesoria papiernicze.

Na nasz asortyment składa się także szeroka oferta literatury podróżniczej – proponujemy liczne przewodniki po: Europie, Azji, Afryce oraz obu Amerykach. Łącznie czeka na Ciebie niemal 1300 nowych pozycji!

Biblioteka i książki na półkach

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej księgarni na Dolnym Śląsku – zachęcamy Cię do zakupów zarówno bezpośrednio w naszej siedzibie, jak i za pomocą sklepu internetowego. Pamiętaj, niezwykłe podróże z książkami czekają!

Księgarnia Wratislavia zaprasza!

Księgarnia Wratislavia to nasze oczko w głowie od wielu lat ! Jesteśmy rodzinną księgarnią z tradycją, której nazwa i logo nawiązuje do dawnej, łacińskiej nazwy Wrocławia. Dlaczego? Z ogromnym szacunkiem odnosimy się do imponującej historii miasta, a jego nieodparty urok zainspirował nas do prowadzenia firmy z szyldem, który jest ściśle związany z tym miejscem.

Również z tego powodu w naszej ofercie nie brakuje publikacji poświęconych historii oraz tradycji miasta. Serdecznie zapraszamy do poznania uroków tego miejsca!

Sklep papierniczy w centrum Wrocławia

W ramach oferowanych przez nas usług prowadzimy także sklep papierniczy w centrum Wrocławia, w którym dostaniesz nieograniczony wybór: zeszytów, bloków, mazaków, długopisów, ołówków, kartek, pocztówek i wiele więcej! Posiadamy artykuły piśmiennicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych – przydatne zarówno w szkolnej ławce, jak i przestrzeni biurowej.

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło