O nas


Świat książek czeka!
Wnętrze wypełnione niezliczonymi woluminami oraz charakterystycznym zapachem książek… to pierwsze wrażenie, jakie towarzyszy po wejściu do Wratislavii – taniej księgarni mieszczącej się przy pl. Legionów, zaledwie 15 minut spacerem od Rynku. Niemal w samym sercu Wrocławia zyskują Państwo możliwość zaopatrzenia się w literaturę obyczajową, młodzieżową oraz przygodową. Propozycje obejmują również tanie podręczniki szkolne i akademickie, pomoce dydaktyczne oraz artykuły papiernicze. Szeroką ofertę stanowi literatura podróżnicza: proponujemy liczne przewodniki po Europie, Azji, Afryce oraz obu Amerykach. Łącznie w ofercie czeka niemal 1300 nowych pozycji!

Wratislavia zaprasza!
Nazwa oraz logo taniej księgarni nawiązuje do dawnej, łacińskiej nazwy Wrocławia. Jego imponująca historia oraz nieodparty urok zainspirowały nas do tego, aby prowadzić sklep pod szyldem ściśle związanym z tym miejscem. W związku z tym w naszej ofercie nie brakuje także publikacji poświęconych przeszłości oraz teraźniejszości miasta, do zapoznania z którymi serdecznie zachęcamy.
Biblioteka i książki na półkach
Tania księgarnia internetowa
Aby sprostać oczekiwaniom Klientów i ułatwić im zaopatrywanie się m.in. w literaturę popularną, podróżniczą i naukową, na początku sierpnia 2018 roku rozpoczęliśmy prowadzenie księgarni internetowej. Stale poszerzana oferta, nowości wydawnicze, szeroki wybór podręczników, liczne promocje – to wszystko dostępne jest teraz w zasięgu dłoni. Wystarczy kliknąć i zamówić propozycję, która Państwa interesuje w szybki i wygodny sposób bez wychodzenia z domu.

Tanie, szybkie, wygodne zakupy internetowe
Jeśli nie mają Państwo czasu, aby odwiedzić naszą księgarnię podróżnika lub lubicie w spokoju i domowym zaciszu przeglądać najnowszą ofertę wydawniczą, zachęcamy do dokonywania zakupów drogą internetową. Proponujemy różne formy dostaw, w tym odbiór osobisty w punkcie stacjonarnym. Zapraszamy od poniedziałku do piątku między godziną 10.00 a 18.00 oraz w soboty między godziną 10.00 a 14.00.

Niezwykłe podróże z książkami czekają! Serdecznie zachęcamy do zakupów na miejscu oraz przez Internet.

Podręczniki
Każdemu uczniowi do nauki niezbędne są podręczniki zgodne z obowiązującą podstawą programową. W ofercie nie brakuje publikacji wydawnictw Nowa Era, Operon, Pazdro i WSiP. Literatura obejmuje takie przedmioty, jak matematyka, biologia, fizyka oraz chemia. Oferta jest stale poszerzana – zachęcamy do śledzenia nowości.

Przewodniki
Co zwiedzić tym razem? Lizbonę, Paryż, Berlin, a może Dubaj? O każdym z tych miejsc można dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy, sięgając po ilustrowane przewodniki. Wratislavia to księgarnia podróżnika – nasza oferta obejmuje publikacje opowiadające o najciekawszych miastach, regionach oraz krajach świata.

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło